Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Tvorba a správa PPC kampaní

Seznam.cz - výsledky vyhledávání

Získejte jednoduše nové zákazníky, zvyšte návštěvnost svých stránek, dostaňte svou značku do povědomí. PPC reklama je účinný nástroj, který vám k tomu pomůže. PPC nebo-li platba za proklik znamená, že neplatíte za zobrazení reklamy, ale pouze za návštěvy, které vaší stránce reálně přinese. Funguje to jednoduše: uživatel hledá klíčovou frázi či slovo, ale vyhledávač (Google, Seznam a další) mu nezobrazí jen výsledky hledání, ale i vaši reklamu, která úzce souvisí s vyhledávaným výrazem. Cena jednoho kliku se nejčastěji pohybuje v řádu korun až desetikorun.

Investujte do vysoce efektivní propagace

Sklik.cz - přehled

PPC kampaně vám nabízejí mnoho výhod: nemusíte vytvářet poptávku, přesně cílená reklama oslovuje vaše potenciální zákazníky, ty, kteří sami hledají to, co nabízíte. Sami si určíte, kolik za ni zaplatíte, a máte jistotu, že danou částku nepřekročíte. PPC kampaně je navíc možné průběžně detailně vyhodnocovat a upravovat, aby se maximálně zvýšil jejich efekt.

Nechte si vytvořit kampaň na míru vašim potřebám

PPC reklama

Společně s vámi vytvoříme tu nejlepší a nejpřesněji cílenou reklamu, která vám přinese vytoužené výsledky. PPC kampaně jsou velmi pružné, nemusíte se tedy ničeho bát. Vaši kampaň budeme neustále sledovat a analyzovat. Průběžně budeme detailně vyhodnocovat její efektivitu a případně ji odpovídajícím způsobem upravovat.

Vaší kampani se bude osobně věnovat Bc. Michaela Matonohová. V současné době se specializuje na Sklik (PPC reklama na Seznam.cz), sleduje nejnovější trendy v oblasti PPC reklam a neustále se dále vzdělává, abychom vám i nadále nabízeli jen ten nejlepší a vysoce profesionální servis.

Vykročte ke svým cílům ještě dnes

Zvolte si, jaká forma spolupráce vám vyhovuje nejlépe. Pokud dáváte přednost spolupráci na dálku, domluvíme se e-mailem nebo telefonicky a následně od nás obdržíte soubor se základními údaji a požadavky pro zahájení spolupráce a vytvoření kampaně.

Nebo využijte kontaktní formulář a my se vám ozveme, abychom si domluvili nezávaznou osobní schůzku. Na té prodiskutujeme vaše představy, současný stav vašeho webu a informace potřebné k vytvoření ideální kampaně pro vás.

Kontaktní formulář

Udělejte první krok k efektivní propagaci.

(max. velikost 10 MB)

Michaela Matonohová
Bc. Michaela Matonohová
+420 728 298 058
michaela@matonohova.cz
mispule.3

Certifikáty

Certifikát o školení Facebook marketingu od Davida Lörincze