Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Tvorba webových stránek

Začněte se na internetu prezentovat jako odborníci na svůj obor – prodej, tvorba, služby… Mějte krásné, srozumitelné a lehce dohledatelné webové stránky na míru, které vám budou dělat radost. Budou vypadat k světu, zákazníci se na nich nebudou ztrácet, vy budete moci lehce upravovat jejich obsah – tak vypadají všechny webové stránky ode mě.

Responzivní web

Představte se jako profesionálové

Prezentujte se profesionální a čistou webovou stránkou s atraktivním a unikátním designem. Odlište se od ostatních a mějte webové stránky na míru. Samozřejmostí je responzivita (přizpůsobitelnost) designu pro tablety a mobilní zařízení. Vaše webová stránka se bude správně zobrazovat na všech zařízeních, která mohou uživatelé používat.

Editace obsahu ve WordPressu

Snadno upravujte obsah

Na úpravu svých webových stránek nepotřebujete titul z jaderné fyziky. Editace textů (a jejich nová tvorba) je stejně jednoduchá jako vytvořit dokument ve Wordu. Jednoduše upravujte stávající obsah stránek, přidávejte podstránky, fotky, videa a další materiály. Vše v jednoduchém rozhraní prověřeného a stále vyvíjeného redakčního systému WordPress.

PPC reklama

Buďte více vidět

Chcete, aby se vaše webová prezentace dostala k potenciálním zákazníkům? Pomůžu vám zajistit kvalitní obsah na stránkách, propagaci na sociálních sítích či ve vyhledávačích typu Seznam.cz a Google.cz díky PPC reklamě. Buďte více vidět, získejte více návštěvníků a zákazníků.

Optimalizace pro vyhledávače

Ať vás ostatní snadno dohledají

Zajistím, aby vaše stránky byly perfektní po technické stránce. Tím nemyslím jen, aby správně fungovaly a adekvátně se zobrazovaly na všech zařízeních, ale aby je i vyhledávače milovaly.

Pomohu vám se základní informační strukturou webu, sémantikou obsahu, mapou stránek a dalšími dílčími prvky, které jsou užitečné pro lepší pozice ve vyhledávání. Této oblasti se říká technická optimalizace pro vyhledávače.

Kontaktní formulář

Nenechte si protékat peníze mezi prsty – investujte do kvalitní prezentace.

(max. velikost 10 MB)

Tomáš Matonoha
Mgr. Tomáš Matonoha
+420 737 103 399
info@matosoft.cz
matoni555