Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Spolupráce s Tomášem je velmi vstřícná, otevřená a bezproblémová a proto jsem se rozhodla po počáteční spokojenosti ve spolupráci pokračovat i nadále. Přeji tento profesionální přístup zažít každému.

Mia Weissová

Tomáš Matonoha je spolehlivý partner pro všechny technické aspekty, programování a správu mého webu. Komunikativní a otevřený, mohu jen doporučit.

Ladislav Bláha

Tomáše mohu jenom doporučit. Profesionální práce a perfektní jednání. Spolupráce s ním byla bezproblémová a těším se na další.

Milan Mareš

Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající. Pružně reagoval na naše požadavky, domluva byla skvělá. Nebudu váhat se na něj obrátit, pokud budu v budoucnu potřebovat cokoli upravit či doplnit. Ráda ho doporučím svým přátelům.

Jana Šimková

Po zkušenostech s tvůrci našeho starého webu pro mne bylo jednání s panem Matonohou balzám. Velice jsem ocenila jeho spolehlivost a ochotu vše vysvětlit, navrhnout vhodné řešení a nenutit mi návrhy, o jejichž správnosti jsem nebyla přesvědčená, s tím, že jinak to nejde. Tímto mu děkuji za naši novou webovou prezentaci, za kterou se opravdu nemusíme stydět a doufám, že naše další spolupráce bude stejně úspěšná.

Ing. Jana Stryková

Pana Matonohu jsem kontaktoval již s jasnou vizí a on ji přetvořil do skvělých webových stránek. Oceňuji mimo kvality práce i trpělivost, kterou se mnou jako se zákazníkem měl a velice se těším na další spolupráci.

Miroslav Budiš, Hejzicom.cz

Srozumitelnost při jednání, skvělý přístup, vyjití vstříc požadavkům, trefné návrhy a nápady, funkčnost a efektivita při nahrazení starých stránek novými.

Pavel Grulich

Spolupráce s panem Matonohou se nesla v profesionálním duchu, spolu se snahou vyjít vstříc našim požadavkům a navíc ve velmi krátké době. Vřele doporučuji.

Jiří Ulbrich, Galerie města Ostravy

Výborné nápady, profesionalita, trpělivost, korektní jednání, příjemná a srozumitelná komunikace... spolupráce s Tomášem Matonohou pro nás byla velmi přínosná a příjemná. Tomáš si na nic nehraje, je přímý a upřímný a za to si ho velmi vážím.

Olga Žitníková

Rychlá spolupráce, vstřícnost a následné bezproblémové plnění požadavků, které jsem vyžadovala, a ochota dotáhnout prezentaci i mimo standardní pracovní dobu.

Miriam Holeščáková