Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Po zkušenostech s tvůrci našeho starého webu pro mne bylo jednání s panem Matonohou balzám. Velice jsem ocenila jeho spolehlivost a ochotu vše vysvětlit, navrhnout vhodné řešení a nenutit mi návrhy, o jejichž správnosti jsem nebyla přesvědčená, s tím, že jinak to nejde. Tímto mu děkuji za naši novou webovou prezentaci, za kterou se opravdu nemusíme stydět a doufám, že naše další spolupráce bude stejně úspěšná.

Ing. Jana Stryková

Pana Matonohu jsem kontaktoval již s jasnou vizí a on ji přetvořil do skvělých webových stránek. Oceňuji mimo kvality práce i trpělivost, kterou se mnou jako se zákazníkem měl a velice se těším na další spolupráci.

Miroslav Budiš, Hejzicom.cz

Srozumitelnost při jednání, skvělý přístup, vyjití vstříc požadavkům, trefné návrhy a nápady, funkčnost a efektivita při nahrazení starých stránek novými.

Pavel Grulich

Spolupráce s panem Matonohou se nesla v profesionálním duchu, spolu se snahou vyjít vstříc našim požadavkům a navíc ve velmi krátké době. Vřele doporučuji.

Jiří Ulbrich, Galerie města Ostravy

Výborné nápady, profesionalita, trpělivost, korektní jednání, příjemná a srozumitelná komunikace... spolupráce s Tomášem Matonohou pro nás byla velmi přínosná a příjemná. Tomáš si na nic nehraje, je přímý a upřímný a za to si ho velmi vážím.

Olga Žitníková

Rychlá spolupráce, vstřícnost a následné bezproblémové plnění požadavků, které jsem vyžadovala, a ochota dotáhnout prezentaci i mimo standardní pracovní dobu.

Miriam Holeščáková

S prací pana Matonohy jsem velmi spokojen. Vše zpracoval ve výborné kvalitě a v dohodnutém termínu. Jeho služby mohu doporučit, sám je určitě v budoucnu ještě využiji.

Zdeněk Juříček

S Tomášem jsme byli maximálně spokojeni v celém průběhu tvorby webové prezentace a zejména pak finálního lazení, kdy věnoval velikou pozornost výslednému efektu a řešeni našich požadavků. Skvělá volba cena/výkon.

Tomáš Trtek

Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě Tomáše Matonohu, protože splnil má přání do puntíku a byl opravdu trpělivý a vstřícný. Jsem spokojena s celkovou komunikací, rychlosti práce, pomocí a potřebnými názory profesionála. Splnil všechny mé požadavky, a proto bych už nevolila jinak než Matosoft.

Isabela Adamíková

Pan Tomáš Matonoha je Profesionální, spolehlivý, vstřícný, trpělivý, zkušený, čestný.

Kontaktovala jsem několik firem pro tvorbu webu. Jen pan Matonoha byl hned schopný kvalitní akce. Jeho dosavadní práce mě přesvědčily. Jsou jednoduché, jasné, přehledné. Umí se "naladit" na zákazníka a udělat web "na míru". Napřed mi vše, jako laikovi, vysvětlil. Dokázal mi říct, že je něco blbost, přežitek, že se to teď dělá jinak. Toho si velmi cením. Poradil a vysvětlil mi, co bylo potřebné pro výběr domény, šablony webu, její naplnění, přesměrování. Všechny mé změny a vylepšování oproti šabloně ochotně realizoval a udělat i to, co se zdálo nemožné. Jsem na 100% spokojená.

Svoji práci dělá srdcem a opravdově a tak mu prorokuji dlouhou a úspěšnou kariéru. :o)

ing. Jana Berková