Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Výborná spolupráce a skutečně kvalitně odvedená práce. Pan Matonoha se ve Wordpressu vyzná jako málokdo (spolupracoval jsem už s desítkami programátorů) a dokázal na 100% vyhovět mým požadavkům (a že jich bylo dost :)). Také oceňuji proaktivní přístup, výbornou komunikaci a splnění dohodnutých termínů. Určitě doporučuji!

Peter Chodelka
internetový podnikatel

Tomáš již pro mé klienty vypracoval několik webových prezentací, které nadále vylepšujeme. Pomáhá mi také s mou osobní prezentací. Cením si na něm hlavně profesionálního jednání, plnění termínů, výborně odvedené práce a přehledu v aktuálních trendech v rámci pluginů a funkcionalit Wordpressu. Jakožto amatér v programování někdy požaduji nesmysly nebo zastaralé funkce a Tomáš mi vždy navrhne lepší řešení. Jsem rád, že jsem v moři průměrných programátorů narazil na zlatou rybu a ani do budoucna nemám důvody hledat jiného dodavatele pro kódování a programování.

David Lörincz
specialista na Facebook marketing

Velice professionalni prace. Nase webova stranka vypada lepe nez jsme si predstavovali a to diky velke zkusenosti pana Matonohy. Chystame se vytvorit dalsi webovou stranku a budeme kontaktovat pana Matonohu. Vrele doporucuji vsem.

Lukáš Brož

Poptávka spočívala v úpravě stávající firemní webové prezentace. Požadavkem byl responzivní design, vícejazyčný web, vyčištění kódu webu, zjednodušení stylu a další menší úpravy podle doporučení. Celkově jsme s provedenými úpravami včetně dalších doporučení velmi spokojeni.

Ing. Ivo Beran, Relax Point Hynčice s.r.o.

Přístup Tomáše Matonohy je velice profesionální, spolupráce je velice vstřícná. Stránky jsou krásné přehledné, konečné dílo jedinečné... Mohu vřele doporučit.

Martina Kopečná

Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající, výborné nápady, trpělivost, příjemná a srozumitelná komunikace. MOHU JEN DOPORUČIT...

Monika Dušková

Spolupráce s Tomášem je velmi vstřícná, otevřená a bezproblémová a proto jsem se rozhodla po počáteční spokojenosti ve spolupráci pokračovat i nadále. Přeji tento profesionální přístup zažít každému.

Mia Weissová

Tomáš Matonoha je spolehlivý partner pro všechny technické aspekty, programování a správu mého webu. Komunikativní a otevřený, mohu jen doporučit.

Ladislav Bláha

Tomáše mohu jenom doporučit. Profesionální práce a perfektní jednání. Spolupráce s ním byla bezproblémová a těším se na další.

Milan Mareš

Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající. Pružně reagoval na naše požadavky, domluva byla skvělá. Nebudu váhat se na něj obrátit, pokud budu v budoucnu potřebovat cokoli upravit či doplnit. Ráda ho doporučím svým přátelům.

Jana Šimková