Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Web s redakčním systémem

Web s redakčním systémem je ideální pro ty, kdo potřebují jednoduchým způsobem sami aktualizovat jeho obsah.

Co to znamená jednoduchým způsobem?

Vytvoření textu a jeho přidružených částí (obrázky, videa, animace...) je stejně složité jako jeho napsání ve Wordu. Pak stačí pouze kliknout na Publikovat a je uveřejněn. Pokud chcete, můžete podobným způsobem, na který jste zvyklí u e-mailu, doplnit přílohy (dokumenty, PDF, tabulky...).

Interaktivní pojetí

Web s redakčním systém nabízí možnost jednoduché správy obsahu, který vytvořili Vaši uživatelé. Velmi snadno můžete moderovat jejich příspěvky a reagovat na ně. Zároveň s nimi můžete být ve spojení pomocí sociálních sítí.

Další výhody

Pomocí několika málo kliknutí lze vytvořit více jazykových mutací stránek. Díky nástroji Google Analytics, který patří ke světové špičce ve měření návštěvnosti, budete mít velmi dobrý přehled o spoustě statistik. Na každou podstránku (jejich množství je neomezené) jde vložit vyhledávací políčko, pomocí něhož zákazníci najdou požadovaný obsah.

Co pro Vás mohu udělat

Navrhnu komplexní web s implementovaným redakčním systémem. U designu je pro mě prioritou uživatelská přívětivost, jednoduchost a funkčnost. Samozřejmostí je naprosto unikátní vzhled každé zakázky.

Obsah stránek, který pro Vás vytvořím, umím strukturovat do nadpisů a odstavců tak, aby byl web přehledný pro návštěvníky a optimalizovaný pro vyhledávače.

Do šablony mohu (budete-li chtít) zahrnout například panel odkazů na spřátelené projekty (propojení Vám může pomoci u Googlu a Seznamu), kontaktní formulář s interaktivní mapou, tlačítko Like od Facebooku...

Proč právě já?

Vytvořil jsem desítky úspěšných webů. Zakládám si na profesionalitě. I k malé zakázce přistupuji s maximální možnou péčí.

V průběhu práce komunikuji se zadavatelem, zohledňuji jeho přání a zároveň kreativně nabízím vlastní řešení.

Podívejte se na doposud realizované projekty. Pokud máte jakoukoli otázku ohledně webu s redakčním systémem, neváhejte a kontaktujte mě.