Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Spolupráce s firmou Matosoft byla bez nadsázky excelentní. Profesionální přístup se znalostí věci , rychlost a zejména pružnost a trpělivost při změnách zadání. Vytvořili graficky i technicky perfektní web, nad to poradili s obsahem a funkcemi. Krom webu zajistili i realizaci návrhu firemního loga a grafických návrhů pro naše tiskoviny (vizitky ad.). Můžeme jen doporučit!

Mgr. Ivan Maštálka, LL.M., MBA

Naše první spolupráce, a přestože nám realizace trvala docela dlouho, ze strany pana Matonohy bylo vše v pořádku. Trpělivě vysvětlil co bylo potřeba, v průběhu realizace dokázal reagovat na podněty ke změnám a naopak se nebál zatáhnout za záchranou brzdu, když jsme se řítili vstříc problémům :) Pokud budeme realizovat další web, nebudeme hledat jinde.

MVDr. Vít Hrachovec
obchodní manažer

Rád bych poděkoval Tomáši Matonohovi za skvěle odvedenou práci na webu Wine Wellness Hotelu Amande. Dodržel zadání, byl trpělivý a vstřícný při odlaďování šablon a sám proaktivně navrhoval alternativní řešení. Do obsluhy redakčního systému klienta důkladně zaškolil. Můžu ho jen doporučit.

Lukáš Průdek
grafik

Děkuji panu Matonohovi za spolupráci při tvorbě našeho webu. Potřebovala jsem nastavit online objednací systém pro klienty našich masáží tak, aby pro ně objednání bylo co nejsnadnější. Zároveň bylo třeba zachovat některé funkce předchozích webových stránek. Nějakou dobu jsme hledali kompromis mezi mými požadavky a možnostmi webu a nakonec se podařilo vytvořit stránky tak, že jak graficky tak funkčně naplňují můj záměr. Oceňuji ochotu pana Matonohy v rámci poskytnutí rad při obsluze WordPressu a dotažení všech detailů webu podle mých představ.

Tereza Hanyášová
masérka

Spolupráce s panem Matonohou byla bezchybná. Komunikoval i mimo běžnou pracovní dobu, což velmi oceňuji a především, výsledek přesně splňoval mé představy. Rád služby pana Matonohy doporučím a sám jich do budoucna opět využiji.

Martin Březina
realitní makléř

Se spoluprací s panem Matonohu jsem byl spokojen. Oceňuji navržení technického řešení webu, komunikaci i grafické ztvárnění. Pozitivní je rychlá reakce v případě potíží či nejasností. Web funguje technicky bezchybně a jsem s ním spokojen. Považuji spolupráci s panem Matonohou za pozitivní zkušenost a mohu jeho firmu doporučit.

Mirek Brát

Děkuji firmě pana Matonohy za podporu a odbornou pomoc při tvorbě mých webových stránek. Jsem ráda, že po spoustě pokusů a omylů, které mám za sebou, ke mně intuitivně přišla jeho nabídka na spolupráci. Byla seriózní, pohodová a plná invencí. Mohu doporučit.

Iveta Strnadová

Tomáš přišel jako na zavolanou. Ráda se podívám do kódu, ale také vím, že jsem na něj v drtivé většině krátká. Tomáš nám pomohl a pomáhá s webem https://www.ladyvirtual.cz/. Pracovně jsme se sešli nejen u našeho malého webu, ale i u dalších klientů. Tomáš komunikuje rychle, aktivně hledá řešení, navrhuje. Doporučuju!

Michaela Vránová Matanelli
SEO konzultantka a linkbuilderka

Se společností Matosoft jsme pracovali již na druhém webu a druhé webové aplikaci – srovnávači pojištění domácnosti a nemovitosti pojisteni.prodomacnosti.cz. Opět se jednalo o skvělou spolupráci. Přestože především vývoj aplikace byl poměrně složitý vzhledem k napojení se na několik webových služeb různých pojišťoven, firma Matosoft vše brilantně zvládla a vývoj hladce dokončila. Především oceňuji rychlost a přístup při řešení problémů. Ve spolupráci budeme pokračovat.

Michaela Kynclová
CEO ve společnosti Specialisté na odpovědnost, specializované srovnávače pojištění

Matosoft s. r. o. v čele s Tomášem Matonohou jsme si vybrali na základě již odvedené práce na jiných webech. Zaujalo nás zejména grafické zpracování – bylo nám blízké. S výsledkem jsme spokojeni a vůbec nejvíce jsem si užil spolupráci s grafikem Jiřím Geratem. Snesl opravdu dost… Z hlediska managementu bych rád vyzdvihl velice střízlivý reálný odhad časové náročnosti zakázky (je na tom znát praxe – klient si prostě často myslí, že má ve všem jasno a my nebyli výjimkou).

Miroslav Vachek
Spolek bubakov.net