Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Přístup pan Matonohy je naprosto profesionální. S obdivuhodnou trpělivostí budoval náš nový web, bez nejmenšího prodlení reagoval na všechny připomínky, které dokázal vždy vyřešit k naší spokojenosti. Díky němu máme nové stránky přesně podle našich představ.

Vojmír Křupka
vedoucí ateliéru Multimédia SŠDAM v Prostějově

Pan Matonoha je skutečný profesionál. Webové stránky výborně naprogramoval tak, jak jsme se domluvili, dodržel vždy termíny a navíc je s ním příjemná komunikace. Určitě mám zájem o další spolupráci a pana Matonohu mohu jen doporučit.

Klára Voborníková, MgA.
obaly a značky & dárkové obaly & grafický design

S panem Matonohou jsme spolupracovali na přípravě nového webu naší společnosti. Od počátku byla kooperace s ním velmi korektní a profesionální. Nad rámec naší spolupráce nám poskytl řadu cenných rad. Děkuji a doporučuji.

Oldřich Švéda

Se společností Matosoft s.r.o. jsme spolupracovali na tvorbě webových stránek pro platformu WordPress. V rámci této spolupráce jsme velmi ocenili schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se našim požadavkům. Pan Matonoha navrhl uživatelsky příjemný web, který je přehledný pro naše zákazníky a zároveň jednoduchý na údržbu pro nás. Rovněž mu patří velké díky za pomoc se správou domén a hostingů, jejichž vhodná konsolidace nám pomohla ušetřit poměrně velkou část nákladů. Celkově výslednou práci hodnotíme pozitivně a je samozřejmostí, že v případě potřeby se na tým Matosoftu znovu obrátíme.

Ing. Aleš Vítek

Pan Tomáš Matonoha pro naši školu vytvořil nový moderní web na základě našich požadavků. Při tvorbě měl víceméně volnou ruku, ale při návrhu grafiky a následně při kódování webu s námi všechny kroky konzultoval. Oceňuji jeho profesionalitu a rychlost reakce na naše další požadavky, které vyplynuly až při nasazení webu do ostrého provozu. Za sebe jsem s výsledkem velmi spokojen. A necelý týden po zahájení školního roku mohu konstatovat pozitivní ohlasy ze strany svých kolegů i našich žáků na grafiku, funkčnost a rychlost webu.

Jaroslav Vlček
zástupce ředitele

Služby a trpělivost pana Matonohy mohu doporučit. Vše zpracoval v požadované kvalitě a termínu.

Ladislav Sekanina

S panem Matonohou jsem měl možnost spolupracovat na různých webech již v minulosti a zpočátku jsem u něj objednával menší úpravy již funkčních webů. Vzhledem k tomu, že svou práci odváděl dobře, byl jsem spokojen, a proto jsem ho pozval do výběrového řízení na realizaci nového webu organizace Maranatha. Po zhodnocení nabídek jsme u něj nakonec s důvěrou stavbu webu zadali. Web jsme chtěli postavit na míru s funkcemi, které nám vyhovují. Tým Matosoftu všechny naše představy zapracoval, současně nám ale také dal řadu dobrých doporučení, které jsme ve většině případů zohlednili. Pokud někdo hledá spolehlivou firmu se zkušenostmi na WordPressu, společnost Matosoft mohu doporučit.

Tomáš Chmel
ředitel

Pana Matonohu jsme si pro tvorbu nových webových stránek vybrali na základě referencí a seznámení se s webovými stránkami, které již realizoval, a které byly pro nás zajímavé. Společné začátky a hledání té nejlepší cesty akceptovatelné oběma stranami z počátku nebyly úplně jednoduché. Snaha pana Matonohy pochopit záměr a potřeby školy na vzhled ale i provoz stránek však nakonec vedla k tomu, že pan Matonoha vytvořil web, který splnil naše očekávání. V průběhu realizace stránek dokázal reagovat na podněty školy, které zvládl zpracovat tak, aby parametry webových stránek odpovídaly dnešní moderní době, ale i specifikům klientů školy, mj. uživatelům školních webových stránek. Ze zpětné reakce uživatelů – mj. žáků, jejich rodičů, kontrolních úřadů i zaměstnanců školy jsou webové stránky velmi pozitivně hodnoceny.

Mgr. Martina Michalíková
ředitelka školy

Se službami firmy Matosoft jsme velmi spokojení - z hlediska komplexnosti služeb, vytvoření návrhu stránek včetně grafiky, rychlosti, profesionality a úrovně zaškolení. Také jsme ocenili rychlý přístup, když nám něco spěchalo. Možnost si sami editovat webové stránky je pro nás velmi užitečná, protože nám zcela odpadá prodleva mezi naším zadáním a editací stránek přes prostředníka. Už po prvním zaškolení pro nás nebyl problém zvládat základní editaci stránek. Celkově můžeme firmu Matosoft doporučit.

Martin Bogumský

Firmu Matosoft mohu jen doporučit. V předchozí praxi jsem spolupracovala s velkými IT dodavateli, i malými agenturami. Musím ale říci, že flexibilita, rychlost dodávek a také profesionalita jsou u pana Matonohy na výborné úrovni, mnohdy lepší než u velkých IT firem. Rozhodně chceme s panem Matonohou spolupracovat i nadále na dalších projektech.

Michaela Kynclová
CEO ve Specialisté na odpovědnost